IL AUDIO

Harmonic Resolution System

Harmonic Resolution System  – חברה המורכבת מצוות מיומן עם עשרות שנות ניסיון בתכנון ופיתוח של שיכוך ובידוד למערכות הטובות בעולם!

מהנדס החברה עם ניסיון רב של מעל עשרים שנות הנדסה ופיתוח עבור מוצרי שיכוך ואקוסטיקה עם נסיון עוצמתי במספר חברות מובילות על פיתוח מוצרי בידוד עבור מטוסים מסחריים ומטוסים לצבא האמריקאי.

החומרים בהם משתמשת החברה הם חומרים שפותחו לאחר ניסיון של עשרות שנים בפיתוח מוצרים מתרכובות ייחודיים עבור השיכוך הטוב ביותר לאודיו וקולנוע . כיום החברה עומדת בחוד החנית של מוצרי בידוד למערכות על!

IL-Audio היבואנית הרשמית בישראל של Harmonic Resolution Systems

E1 BASE

בתהליך בניה …

R-3X BASE

בתהליך בניה..

S - 3 BASE

ה S-3 החדש הוא שילוב של עיצוב המבודד את הרכיב ברמה הגבוהה של ביצועים בכל נקודת מחיר עבור כל חובב אודיו. 

עיצוב חדשני שמבטל רעשים ברמת ביצועים מוסיקליים,מיוצר מארבעה חומרים שונים ומיועד לכל מכשיר אודיו המבטל בעיות רזוננס, ולהשגת ביצועים טובים יותר כמו : מגבר,נגן,פרה, פטיפון ועוד… זהו מוצר ייחודי המציע לכל אודיופיל לקבל את התוצאה הטובה ביותר מהמכשיר שברשותו.

 פלטת ה S-3 מיוצרת בשני גדלים סטנדרטיים. כל גודל ניתן לרכוש בכל אחד משלושת טווחים שונים של משקל כדי למקסם את הביצועים הטובים ביותר של הרכיב.

החברה מציעה בסיסים מותאמים אישית לכל מכשיר ובכל גודל אפשרי,פלטת ה S-3 תגדיל למקסימום את הביצועים, היא האפקטיבית ביותר על מגוון רחב של משטחים ומבנים. 

את ה- S-3 משטח בידוד ניתן לשלב בכל מערכת הקיימת עם שולחן או בלי.

ניתן להזמין פלטה של החברה באיזה גודל אפשרי ולהתאמה מושלמת עבור כל משקל הרכיב. 

M3X2 BASE

בסיס הבידוד M3X2 הוא הבסיס ברמה הנוכחית של הבידוד המושלם. מקטין באופן משמעותי את ההשפעה השלילית של המבנה שמקורן רטט על ביצועי רכיב השמע שלך.  בסיס זה מספק רמות משמעותיות של בידוד ושיכוך ברמה הגבוה ביותר.עיצוב זה ייחודי המנצל שישה חומרים שונים המשולבים יחדיו (פטנט של HRS). כל חומר נבחר בקפידה עבור ביצועים מיטבייםה-M3X הוא בידוד שמשתמש גם בשני ניסוחים שונים לשיכוך ואטימה,הראשונה פותחה כדי למקסם את יעילות הבידוד, והשנייה פותחה כדי לרסן  את האנרגיה.הפלטה מיוצרת ב 2 גדלים סטנדרטיים. כל גודל ניתן לרכוש בכל אחד משלושה טווחים שונים כדי למטב את הביצועים עבור כל גודל של רכיב ומשקל.

פלטות של HRS יעילים מאוד על מגוון רחב של משטחים רצפה,מזנון וכל בסיס בהתחשבות בהסטטיקה ובהתאמה אישית בכדי להבטיח אינטגרציה מושלמת .

 

State Of The Art SXR Stand

מעמד ה SXR הוא מעמד ללא פשרות שהוקם עם 6 רגליים טכנולוגיה של החברה אשר ניתן להגדיר את הרווח של המדפים מ 6 אינץ 8 אינץ' או 10 אינץ, את המרווח של המדף ניתן לשנות בעתיד על ידי שינוי מבנה אורך בעמודים . ניתן להוסיף או להסיר מדף על ידי הוספה או הסרה של המרכיבים הנדרשים . מעמד ה SXR מספק ביצועים גבוהים מאוד וגמישות וחדשנות , חשוב לציין ש SXR  הוא סטנד מודולרי וניתן להרחיב ולהגדיל ולהקטין את הסטנד בכל שלב . מעמד ה SXR של HRS הוא הטופ בתחום ה High End ומה שמאפיין אותו לכזה הוא : בנייה,יציבות,משקל,וחומר ממנו הוא בנוי.

חשוב לציין שה SXR בנוי בצורה מודולרית וניתן להזמין את הפריים בגדלים שונים ובגבהים שונים בין פלטה לפלטה.

מעמד ה SXR היחידי שיש לו שישה רגליים שנותנים יציבות מושלמת והנחת מכשירים במשקלים כבדים מאוד של 100 קילו ומעלה ללא שום בעיה.

מגיע ב 2 צבעים כסף ושחור מחוברים או ביחידות ניפרדות לפי דרישה.

ניתן להניח עליו מדפים כמו E1X R3X S3 M3X2 בגדלים של 19/21 או מידות לפי הזמנה.

Damping Plates

פלטת הטכנולוגיה, המפחיתה באופן משמעותי את ההשפעה השלילית של אוויר רטוט המובל על רכיב האודיו שברשותך.

פלטה זו צריכה להיות ממוקמת ישירות על גבי כל רכיב אלקטרוני,ואת השיפור ניתן לקבל באופן מיידי בכיסוי העליון ובמגע על פני השטח.

ה- Damping בנוי במגוון גדלים על מנת לאפשר לך ליצור את התצורה האופטימלית עבור רכיב בעזרת החומרים הטובים ביותר. 

פטנט רשום של החברה

בעזרת ה – Damping Plates שמונח על המכשיר כמו מגבר/פרה/נגן/ממיר מקבלים יציבות בכלים וסאונד יותר מתגלגל ללא שום קושי.

 

ניתן להזמין בשחור/בכסף 

Nimbus

ה – Nimbus מוצר שמבטל רזוננס ובעיות הידהוד על ידי שימוש במערכת אודיו כפי שמשתמע ״הפחתת רעש״ מתאים לכל מכשיר ולכל משקל. בעזרת ה Nimbus תופחת הרעש ויביא את המכשיר למקסימום ביצועים אשר משפיעים על השאסי וכך להוריד את הרעידות של כל מכשיר למינימום ולקבל תוצאה סונית יציבה מאוד. ה Nimbus מתבטא בבס נקי יותר,ועומק,עם טון נכון יותר.

דילוג לתוכן